Bērnu velosipēdi, kvalitāte un drošība par labu cenu

Kvalitatīvi bērnu velosipēdi bērnu drošībai

Ikvienai ģimenei aktuāla kļūst informācijas iegūšana par bērnu velosipēdiem ne tikai tad, kad bērnu velosipēdi ir tik plašā klāstā, ka grūti izvēlēties, bet arī tad, kad velosipēds ir jau iegādāts un rodas daudz citu būtisku jautājumu.

Kā pēc iespējas drošāk un ērtāk pārvietoties ar bērnu velosipēdu ceļā uz bērnudārzu, veikalu, dodoties garākos un īsākos velo izbraucienos?

Kādu velosipēdu izvēlēties un cik lielu iegādāties?

Vai atšķirīgās cenas viena veida velosipēdiem ir svarīgs aspekts? Šeit varētu sarakstīt neskaitāmi daudz jautājumu, kas vecākiem varētu rasties, jo bērnu velosipēdi un to iegāde savam bērnam var būt ne tas vieglākais uzdevumus, kā sākotnēji varētu šķist.

Visbiežāk mazākie bērni tiek pārvadāti virs bagāžnieka vai pie divriteņa rāmja piestiprināmā sēdeklītī vai nu jau popularitāti ieguvušajās bērnu piekabēs. Kad bērns paaugas un kļūst pastāvīgāks, ir īstais laiks meklēt pirmo bērnu velosipēdu. Tomēr problēmas sākas, kad vecāki saprot, ka lēti un dārgi bērnu velosipēdi ir pieejami ļoti plašā klāstā, kā arī tie tiek iedalīti vairākos veidos. Tāpat ne mazāk svarīgi ir ņemt vērā to, cik kvalitatīvi ir bērnu velosipēdi, kāds ir to svars un izmērs.

Pirmie bērnu velosipēdi ar līdzsvara riteņiem vecumā līdz 3-4 gadiem

Velosipēda iegāde vienmēr ir satraucošs un atmiņā paliekošs mirklis ikvienam – gan bērnam, gan viņa vecākiem. Visbiežāk pirmie bērnu velosipēdi, kas tiek izvēlēti ir līdzsvara jeb balansa velosipēdi, jo tie ir piemēroti bērniem no pavisam maza vecuma – sākot jau no 2 gadu vecuma un nereti pat vēl ātrāk. Līdzsvara bērnu velosipēdi ir velosipēdi, kuriem nav pedāļu, tikai rāmis, stūre un riteņi. Šie bērnu velosipēdi palīdz bērnam apgūt līdzsvara izjūtu un attīsta prasmes braukt ar velosipēdu. Līdzsvara velosipēdi noteikti ir laba izvēle bērniem, jo tiem ir daudz priekšrocību un piedāvājumu gana daudz, vairāki no tiem arī Latvijā ražoti. Ar līdzsvara velosipēdu īsā laika periodā bērns var apgūt prasmi turēt līdzsvaru, uzlabot koordināciju un kustību sinhronizāciju, saprot kā kontrolēt velosipēdu un braukt patstāvīgi neatkarīgi no vecākiem. Līdzsvara bērnu velosipēdi, tāpat kā bērnu velosipēdi ar pedāļiem ir veidoti tā, lai labi ripotu pa dažāda veida ceļa segumiem, tāpēc ne tikai pilsētas, bet arī lauku ceļi nebūs šķērslis.

Līdzsvara bērnu velosipēdi ir daudz drošāki un praktiskāki nekā trīsriteņi vai velosipēdi ar palīgritenīšiem. Trīsriteņi, kas aprīkoti ar trīs riepām ir lēni un smagnēji, kā arī grūti manevrējami un viegli apgāžami, ja ceļa segums nav gluds. Atrodoties uz līdzsvara velosipēda bērns koncentrējas uz līdzsvara noturēšanu nevis uz pedāļu mīšanu. Rezultātā bērns retāk krīt un spēj veiksmīgāk noturēt līdzsvaru. Līdzsvara bērnu velosipēdi ir pateicīgi arī izbraucienos un ceļojumos, jo bērns ar to spēj nobraukt lielus attālumus, jo tas sagādā prieku un padodas diezgan viegli.

Bēnu velosipēdi ar pedāļiem jau lielākiem bērniem

Bērnu velosipēdi ar pedāļiem, bet mazu riteņa diametru visbiežāk ir pirkums, kad bērnam jau ir vismaz 4 gadi. Prasmes, kuras bērns apguva lietojot līdzsvara velosipēdu lieti noder apgūstot prasmi braukt ar lielāku velosipēdu, kuram jau ir pedāļi. Ja bērnu velosipēds ir aprīkots ar papildus atbalsta riteņiem tie var būtiski kavēt bērna vēlmi braukt ar velosipēdu, kā arī neveicina bērna prasmi vadīt velosipēdu.

Līdzsvara velosipēdi māca bērnam braukt ar velosipēdu turot līdzsvaru, bet bērnu velosipēdi ar papildus atbalsta ritenīšiem veic pavisam pretēju funkciju – veicina braukšanu bez līdzsvara noturēšanas, jo ritenis nosveras uz vienu pusi. Ja iepriekš braukts ar līdzsvara velosipēdu un pašlaik ir iegādāts jauns velosipēds ar pedāļiem, bērnam tikai jāiemanās mīt pedāļus. Līdzsvara bērnu velosipēdi ir pieejami dažādos izmēros, lai varētu pielāgot un lietot atbilstoši bērna vecumam. Atšķirībā no citiem velosipēdu veidiem līdzsvara velosipēds ir velosipēds, kuru bērns var kontrolēt pats, bez kāda cita iesaistes vai vecāku palīdzības. Bērni spēj gūt patiesu prieku braucot ar līdzsvara velosipēdu.

Velo veikals un internetveikals www.vienibasgatve.lv ir vieta, kur varat piemeklēt savam bērnam vispiemērotāko līdzsvara velosipēdu, tāpat šeit plašā klāstā pieejami meiteņu un zēnu velosipēdi ar pedāļiem. Veiciet cenu piedāvājumu izpēti jau tagad un iegādājies piemērotāko bērnu velosipēdu savam bērnam!