bernu velosipedi meitenu un zeniem

Bērnu velosipēdi zēniem un meitenēm

Bērnu velosipēdi – gan zēniem, gan meitenēm

Ieejot velo veikalā, Jūsu acu priekšā ir redzami daudzi dažādi divriteņi, un bieži vien visvairāk acīs iekrīt tieši bērnu velosipēdi. Tā tas ir tāpēc, jo bērnu velosipēdi ir noformēti viskošākajās krāsās, jo bērniem velosipēda izskats ir ļoti svarīgs, ja ne pats svarīgākais, no daudzajām velosipēda īpašībām. Vecāki gan protams lielāku uzmanību pievērsīs tieši velosipēda tehniskajām īpašībām, tādām, kā tā aprīkojums, cena un izmērs, bet mazulim tas viss var šķist mazsvarīgi, tāpēc ir svarīgi atrast kompromisu starp vecāku vēlmēm un bērna vēlmēm.

Mūsdienās ir pieejama ļoti plaša velosipēdu izvēle, un bērnu velosipēdi ir tajā skaitā. Ja kādreiz velosipēdu piedāvājuma klāsts bija ļoti šaurs, un bērnu velosipēdi bija pieejami tikai pāris atšķirīgās krāsās, tad tagad šis piedāvājuma klāsts ir neizmērāmi plašāks, un ar katru gadu tas tikai turpina augt un augt.

Bērnu velosipēdi galvenokārt tiek izgatavoti domājot par bērna drošību un ērtību uz velosipēda, bet vēl viens ļoti būtisks faktors, par kuru neaizmirst divriteņu izgatavotāji ir tā dizains. Bērnu velosipēdi tiek izgatavoti ar krāsainiem un krāšņiem dizainiem, kuri vairāk atgādina mākslas darbus, nevis bērnu transportlīdzekļus. Protams, ka krāšņākajiem un interesantākajiem velosipēdiem ir arī attiecīgas cenas, bet ir pieejami arī lieliski bērnu velosipēdi par ļoti draudzīgām cenām, kuras citreiz var izraisīt pozitīvu izbrīnu vecāku sejās, ieraugot cik lēti var iegūt kvalitatīvus un skaistus velosipēdus.

Tas ir superīgi, redzēt kā mīloši vecāki apmāca savas atvases riteņbraukšanā, kā tas ir novērojams pavasarī un vasarā dažādos sporta laukumos un stadionos, kur ir saskatāmi daudzi bērnu velosipēdi. Pirmajai bērna pieredzei braucot ar velosipēdu vajadzētu būt patīkamai – tai ir jābūt drošai, bet reizē arī interesantai. Bērnu velosipēdi ir superīgs veids, kā savam bērnam dot šādu pieredzi – ļaut viņam izbaudīt braucienu kopā ar vecāku un sēžot aizmugurējā bērnu sēdeklī. Tādējādi bērns iegūs lielisku pirmo pieredzi braukšanā ar velosipēdu, un tā viņam paliks atmiņā, kā interesanta un patīkama nodarbošanās.

Mūsdienās, kad bērnu velosipēdi uz ielām ir pamanāmi krietni vien mazāk, bet bērni, kuri pavada laiku pie datoru ekrāniem kļūst par daudz biežāku parādību, ir īpaši svarīgi iemācīt savam bērnam veselīgus ieradumus.

Bērnu velosipēdi un drošība

Tikko pēc divriteņa iegādes parasti rodas pirmie uztraukumi par bērna drošību piedaloties satiksmē. Ja pilsēta ir neliela un salīdzinoši klusa, tas ir, tajā nav luksoforu un neveidojas lieli sastrēgumi, kā arī visur var aizbraukt īsā laikā, tad noteikti varat tik daudz neuztraukties, jo liela daļa problēmu uz Jums neattieksies un bērna pārvietošanās ar velosipēdu nesagādās tik lielus uztraukumus. Lai gan drošība uz ielas neattiecas tikai uz lielpilsētām, bet arī uz mazpilsētām un mazākiem ciematiem. Pirms bērnu velosipēdi tiek likti lietā katru dienu un pat, ja tas ir tikai savā sētā, kopā ar savu bērnu izrunājiet visu par drošības pasākumiem uz ceļa un piedaloties satiksmē. Piesardzības nekad nevar būt par daudz, kā arī autobraucēji bieži vien var neievērot drošības noteikumus un var apdraudēt mazos velosipēdistus, tādēļ nevar uzskatīt, ka visi šoferi ir apzinīgi un godīgi autovadītāji. Bērnu velosipēdi vecākiem galvā bieži vien iedzen tieši šādas domas.

Ja bērns pārvietosies ar velosipēdu tikai pagalmā, kurš ir norobežots, un mašīnas to neapdraud, tas vēl nenozīmē, ka nav nepieciešams zināt drošības noteikumus, lai braucot pa ceļu bērns zinātu, kā rīkoties un neapjuktu. Jo vairāk informācijas par satiksmes drošību atrodoties uz ielas būs zināma bērnam, jo drošāk tas jutīsies piedaloties satiksmē.

Bērnu velosipēdi bērnības atmiņu bagātināšanai

Ikviens mīlošs vecāks savam mazajam pūlas sagādāt pēc iespējas pozitīvām atmiņām bagātāku bērnību, un viens no labākajiem veidiem, kā to veicināt ir bērnu velosipēda iegāde. Bērnu velosipēdi pagalmos un sporta stadionos ir redzami lielā skaitā tieši pavasarī un vasarā, kur saviem bērniem pirmos soļus riteņbraukšanā pasniedz viņu vecāki. Pēc kāda laiciņa, kad bērns ir beidzot iemācījies braukt ar divriteni pats, vai arī brauc ar palīgritenīšiem, viņa acīs ir saskatāms milzīgs prieks.

Šādas atmiņas savam bērnam Jūs varat sagādāt uzdāvinot viņam kādu no skaistajiem bērnu velosipēdiem, kuru piedāvā velo veikals Velo Outlets, kurā piedāvājumā ir pieejami daudzi dažādi bērnu velosipēdi, no kuriem jūsu bērns noteikti varēs atrast velosipēdu, kurš viņam vislabāk patīk. Tādā veidā jūs dāvāsiet savam bērnam lielu prieku, kā arī iemācīsiet viņam tik interesantu un veselību spēcinošu ieradumu kā riteņbraukšana.

vienibasgatve.lv