bernu velosipeds attistibai

Bērnu velosipēds attīsta bērnam kustības

Bērnu velosipēdi – attīstību veicinošs pārvietošanās līdzeklis

Nevienam nav noslēpums, ka fiziskās aktivitātes ir svarīgas bērna attīstības veicināšanā, un bērnu velosipēdi ir lielisks veids, kā lietderīgo apvienot ar patīkamo.

Kāpēc gan bērnu velosipēdi nevarētu būt šie bērnu fiziskās attīstības veicinātāji? Bērnu velosipēdi noteikti ir viens no labākajiem pārvietošanās līdzekļiem siltajos un ne tik siltajos gada mēnešos, kā arī bērniem bieži vien pašiem ir vēlme ar to braukt, līdz ar to vecākiem nav nepieciešams tos pārliecināt vai piespiest. Bērnu riteņi ir lielisks pārvietošanās līdzeklis, kas ļauj bērna ķermenim ne tikai būt fiziski aktīvam, bet arī veicina laimes hormona darbību un labas pašsajūtas attīstību.

Noteikti, kā vienu no svarīgākajiem aspektiem velosipēda popularitātes un riteņbraukšanas attīstībā, var minēt skeitparku būvniecību pilsētās. Pašlaik bērniem jau no pavisam maza vecuma ir iespēja apmeklēt bezmaksas iekštelpu un ārpus telpu skeitparkus, kur gan parastie bērnu riteņi nebūs īsti piemēroti, tādēļ būtu jāizvēlas pavisam citādāki velosipēdi – BMX bērnu velosipēdi. Tāpat atsevišķās Latvijas pilsētās ir iespēja apmeklēt treniņus BMX riteņbraukšanā, kas ir saistoši daudziem jaunajiem censoņiem, kas vēlas kļūt par čempioniem nākotnē.

Bērns un viņam izvēlētais velosipēds

Fiziskie ķermeņa treniņi nostiprina bērna fizisko sagatavotību, uzlabo noskaņojumu, palīdz novērst dažādas saslimšanas un galu galā ļauj bērniem pilnvērtīgi izbaudīt citus bonusus, ko piedāvā riteņbraukšana – lieliska pašsajūta un laba veselība, kas ir vieni no svarīgākajiem dzīves kvalitāti regulējošajiem faktoriem. Viennozīmīgi sportam ir nozīmīga loma dažādos vecuma posmos, tomēr īpaši nozīmīgi ir ieviest sportu savā ikdienā jau tad, kad ķermenis tikai aug un attīstās.

Bērna ķermenis agrīnā vecumā vēl tikai veidojas, un bērns lēnām apgūst dažādas dzīvē nepieciešamās prasmes un noderīgas lietas. Šajā laikā uzsvars būtu jāliek uz fiziskās attīstības veicināšanu nevis fiziskā spēka vai izturības palielināšanu. Tā kā ķermenis vēl nav pietiekami nobriedis, izturību veicinošas un fiziskā spēka palielinošas aktivitātes var nodarīt tikai kaitējumu. Sportam būtu jāsniedz prieks un gandarījums, lai arī kāds sporta veids ir izvēlēts. Sportošanu ieteicams uzsākt ar aktivitātēm, kas veicina fizisko attīstību, koordināciju, līdzsvara attīstību, ātrumu un reakcijas ātrumu. Šīs motorās īpašības visstraujāk attīstās aptuveni sešu līdz deviņu gadu vecumā, tādēļ šajā vecumā ir laiks pievērsties vingrošanai, riteņbraukšanai vai peldēšanai.

Viens no sportošanas veidiem, kas piemērots dažāda vecuma bērniem, ir riteņbraukšana. Braukšana ar velosipēdu attīsta muskulatūru un līdzsvara izjūtu, stiprina ķermeni un veido stāju. Turklāt bērnu velosipēdi mūsdienās ir pieejami gana plašā klāstā, arī tādi, kas paredzēti no pavisam maza vecuma – aptuveni diviem gadiem. Šos velosipēdu dēvē par līdzsvara vai balansa bērnu velosipēdiem, kas patiesībā Latvijā ir ļoti populāri. Tāpat bērns var izvēlēties velosipēdu pēc sirds patikas, jo zēnu un meiteņu bērnu velosipēdi pieejami ne tikai standarta zilā un rozā krāsa, bet arī citās krāsas, turklāt velosipēdam var pielāgot dažādus aksesuārus. Velo internetveikals www.vienibasgatve.lv piedāvā Jums un Jūsu bērnam aplūkot plašo velosipēda klāstu.

Tik dažādi ir tie bērnu riteņi, kuru lai izvēlas!

Ja vēlaties iegādāties bērnam pirmo velosipēdu, tad velo internetveikals iespējams Jums nebūs īstais risinājums. Bērnu riteņi mūsdienās ir gana atšķirīgi pēc lieluma, modeļa un piemērotības noteiktam braukšanas veidam, ka nereti vecāki ir apjukuši un nemaz nevar pieņemt vispiemērotāko lēmumu. Tādēļ aicinām, Jūs ierasties mūsu veikalā Rīgā, Vienības gatvē 165A, Rīgā, lai saņemtu profesionālu un zinošu konsultantu atbalstu.

Pirmais bērnu velosipēds ir nozīmīgs notikums bērna dzīvē, tādēļ vēl jo svarīgāk ir iegādāties tādu velosipēdu, kas patiku bērnam un nodrošinātu pietiekami komfortablu un drošu braukšanu. Konsultants spēs Jums ieteikt vairākus variantus, kuri būs piemēroti Jūsu bērna augumam, turklāt cenas var būtiski atšķirties, jo mūsu klāstā atrodami ne tikai jauni, bet arī lietoti bērnu velosipēdi.

Velo internetveikals tieši Jums!

Ja Jums nav laiks doties velosipēda meklējumos, tad velo internetveikals www.vienibasgatve.lv ir vieta, kur atradīsiet velosipēdus un to aksesuārus, kā arī iegūsiet informāciju par citiem Velo Oulets piedāvājumiem un servisu – cik izmaksā savest kārtībā savu velosipēdu, kādas detaļas varat iegādāties, kā arī informāciju par aktuālajām akcijām un speciālajiem cenu piedāvājumiem.