Kalnu velosipēdi visai ģimenei

Kalnu velosipēdi aktīvām ģimenēm

Kalnu velosipēdi jeb mtb velosipēdi piemēroti aktīvai ģimenei, kas ļaujas avantūrām un labprāt izmanto velosipēdu, lai aktīvi izbaudītu dabas sniegtās iespējas atpūsties kopā un kopīgi pavadītu brīvdienas. Tā ir iespēja ne tikai pavadīt brīvo laiku ģimenes lokā, bet arī šo laiku pavadīt aktīvi jebkurā gadalaikā ar visiem mīļotajiem. Ja esat gana aktīvi, tad kalnu velosipēdi ir piemēroti tieši Jums!
Ar kalnu velosipēdu varēsiet braukt pa gana ekstrēmiem lauku un piepilsētas ceļiem, kur bedres ir diezgan bieži sastopamas un pauguri nav retums. Šis velosipēds spēs pasargāt no krišanas iebraucot smiltīs, jo tiem ir labāka saķere ar ceļa segumu, nekā citiem velosipēdu veidiem. Tāpat Jūs būsiet pasargāts no triecieniem braucot pa bedrainām vietām, ja kalnu divriteni būsiet izvēlējies ar amortizatoriem. Kalnu divriteņi nodrošina pietiekami labu braukšanu pa grants un meža ceļiem un mazajām meža takām, kā arī pietiekami labi ripo pa asfalta segumu. Viens universāls ritenis, kuru varēsiet izmantot jebkuros apstākļos!

Varēsiet baudīt klusumu un putnu dziesmas braucot pa mežu, kā arī ekstrēmāk izbaudīt braucienu, izvēloties šaurās un koku saknēm klātās meža taciņas. Lielisks piedzīvojums un noderīgs treniņš ķermenim.

Kalnu divritenis, kas piemērots sacensībām

Pēdējos gados ir strauji augusi kalnu divriteņu jeb MTB sacensību popularitāte, kas noteikti ir atzinības vērts sasniegums Latvijas sabiedrībai. Vasaras ir laiks, kad Latvijā tiek organizētas daudz un dažādas MTB sacensības, kurās ar katru gadu turpina aug dalībnieku skaits. Šī tendence iepriecina, jo braukšana ar velosipēdu tiek uzskatīta par vienu no veselīgākajiem aktīvās atpūtas veidiem. Šeit var īpaši izdalīt MTB jeb kalnu divriteņu sacensības, kuras tiek organizētas, lai velosipēdisti brauktu pa mežiem. Distancēm tiek piemeklēti meža celiņi un takas, kas ved gar skaistiem dabas skatiem, lai ikvienam dalībniekam būtu prieks un iespēja pavadīt brīvdienas gan svaigā gaisā un pietiekami aktīvi, gan izbaudīt skaistās ainavas. Šeit gan jābūt uzmanīgam ar ainavu vērošanu, jo distances ir grūti prognozēt, kādi šķēršļi var gadīties pa ceļam. Kalnu velosipēdi sagatavoti un varat doties distancē!

Runājot par bērnu piedalīšanos šajās sacensībās, tad svarīgi ir ne tikai labi un kvalitatīvi izvēlēti kalnu divriteņi, bet arī tas, kā tiek organizētas sacensības. Distances garums ir atkarīga no bērna sagatavotības līmeņa. Ja bērns ir tikko sācis piedalīties sacensībās, tad 10km ir pietiekami, lai viņš nebūtu pārāk pārguris un fiziski varētu veikt distanci. Jau pieredzējušam velobraucējam distances garumu var pagarināt par vēl 5 km, kopā ļaujot veikt 15 km garu distanci. Bērnam var būt grūtības un pat bailes doties vienam mežā, bet ja distancē dosies vairāki bērni reizē un būs pārliecība, ka apmaldīties nav iespējams, problēmas nevajadzētu būt. Tomēr lielākam bērnam nevajadzētu būt problēmām vienam doties distancē, jo šajā vecumā bērns jau spēj izbaudīt sacensībās un izjust ekstrēmās sajūtas, ko sniedz distance. Kaut gan lieki uztraukties, jo trasē jau reti kad cilvēks ir viens, visbiežāk kāds ir blakus.

Kalnu divriteņu sacensībās bērnu distancēs bieži vien tiek izvietotas lentas vai citas pazīšanas zīmes, kad ļauj noturēties uz pareizā ceļa un neapjukt mežā, veiksmīgi sasniedzot finišu. Līdz ar to, gan trases garums, gan spēja trasē doties patstāvīgi, ir tiešā mērā atkarīga no bērna un pusaudža sagatavotības līmeņa un pieredzes šajā sporta veidā. Distancei gan būtu jābūt atbilstoša garuma un sarežģītības pakāpes, tādā veidā saglabājot bērna ieinteresētību un vēlmi pacīnīties un galu gala piedalīties sacensībās!

Kalnu velosipēdi viennozīmīgi ir veiksmīgs un ilgspēlējošs pirkums

Kalnu velosipēdi velo veikalā vienibasgatve.lv pieejami plašā klāstā, lai ikviens interesents varētu izvēlēties sev vispiemērotāko un sirdij tuvāko velosipēdu. Kalnu velosipēdi, kas piemēroti gan aktīvai atpūtai un velo sacensībām, gan ikdienai un regulāriem izbraucieniem pa pilsētu. Piedalies sacensībās un meklē visatbilstošāko un kvalitatīvāko velosipēdu? Vienības gatvē Tev ir ko piedāvāt – kalnu divriteņi pieaugušajiem, bērniem un pusaudžiem, piemeklējami atbilstoši vecumam un auguma parametriem. Tāpat veikalā meklē sieviešu un vīriešu pilsētas velosipēdus, jo cenas ir gana atšķirīgas un ikvienam būs ko izvēlēties!

Veikala konsultanti spēs Jums sniegt vislabākos ieteikumus, kā arī interneta veikalā vari iepazīties ar piedāvājumu.