velosipeds

Kas jāņem vērā pērkot velosipēdu

Velosipēdi – noderīgi padomi pirms to iegādes

Velosipēdi ir lielisks veids, kā baudīt Latvijas dabu nodarbojoties ar aktīvo atpūtu svaigā gaisā, apbraukājot tuvākas un tālākas vietas vienatnē vai arī, kopā ar draugiem un saviem mīļajiem.

Ja Jums vēl nav sava velosipēda, bet plānojat to drīzumā iegādāties, tad Jums būtu noderīgi zināt, ko Jums vajadzētu pārdomāt un ievērot pirms šī svarīgā pirkuma.

Vai ir ieplānota vieta, kur novietot velosipēdu?

Jūs varat nonākt nepatīkamā situācijā, ja esat iegādājies velosipēdu, un saprotat, ka tā arī īsti nav kur to novietot. Velosipēdi ir dažāda izmēra, tāpēc, pirms tā iegādes, kārtīgi par to ir jāpadomā, un jānolemj, kur glabāsiet savu velosipēdu brīžos, kad ar to nebrauksiet.

Ja domājat, ka šī velosipēda glabātuve atradīsies dzīvojamās mājas augšējos stāvos, un velosipēds regulāri būtu jānēsā augšā un lejā, tad, ieteicams, īpašu uzmanību pievērst velosipēda svaram. Nēsājot lielus smagumus regulāri un lielos attālumos, Jūs riskējat ar savu veselību, tāpēc, ērtai un veselīgai pārnēsāšanai būtu ieteicams izvēlēties divriteni, kurš sver mazāk par 12 kilogramiem.  Vieglāki būs kalnu un sporta velosipēdi, bet daudz smagāki būs pilsētas un sieviešu divriteņi, kuri bieži vien pārsniedz 14 un vairāk kilogramu svaru.

Domājot par velosipēda drošību, ir jāatceras, ka zagļu uzmanību pievērš velosipēdi, kuri ir novietoti ārpusē. Nepieslēgti divriteņi zagļiem ir viegls laupījums, tāpēc, kad iegādājaties velosipēdu, noteikti atcerieties arī iegādāties drošu slēdzeni.

Lai velosipēdi kalpotu ilgu laiku, tie ir jākopj regulāri un rūpīgi. Ja velosipēdi atrodas laukā, kur tie ir pakļauti laikasptākļiem, tad jāņem vērā, ka velosipēda detaļas nolietosies krietni vien ātrāk un tās būs jāmaina, kā arī, visticamāk, radīsies arī rūsa.

Saproti, kādam mērķim velosipēdu plāno izmantot

Kalnu velosipēdi būs domāti tieši tev, ja tev svarīgas ir aizraujošas, un pat nedaudz ekstrēmas sajūtas bracot ar velosipēdu. Šie divriteņi sniedz tieši šādas sajūtas, jo tie ir speciāli paradzēti ekstrēmai braukšanai, pa visdažādākā seguma ceļiem, pārvarot lielākus un mazākus paugurus, tādējādi gūstot adrenalīna devu. Kalnu velosipēdi ir piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm.

Savukārt, sievietēm, kuras ar velosipēdu vēlas pārvietoties tikai nelielus atālumus, un galvenais, lai uz velosipēda būtu ērti, tad piemēroti būtu sieviešu velosipēdi. Kā arī, tie sievietei ļauj nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, bet tajā pāšā laikā izskatīties sievišķīgi, eleganti slīdot pa ceļu, ar taisni izslietu muguru. Sieviešu velosipēdi ir pieejami visdažādākajās krāsās un stilos, tāpēc ikviena sieviete varēs atrast piemērotu velosipēdu sev.

Ja jums ir mazs bērns, viņam noteikti būs vajadzīgs tieši bērnu divritenis, nevis kāda cita veida velosipēds, jo pašā riteņbraukšanas apgūšanas sākumposmā ir būtiski, lai divriteņi būtu atbilstoši bērnu augumam. Ja velosipēds bērnam ir  par lielu, tad viņam var būt problēmas ar to pārvietoties, un tad viņam visticamāk nepatiks veloispēdi un riteņbraukšana kā tāda, un viņš vairs nevēlēsies kāpt uz divriteņa. Lai Jūs savam bērnam sagādātu lielisku pirmo pieredzi braucot ar velospēdu, viņam uz tā ir jājūtas komfortabli un jāgūst prieks no braukšanas. Kā arī, ja velosipēds bērnam ir par lielu, viņam būs grūti to kontrolēt, un tas var radīt papildus bīstamību, kura tā jau netrūkst mazam bērnam atrodoties uz velosipēda un piedaloties satiksmē.

Velosipēdi pie uzticama pārdevēja

Ja Jūs meklējat, kur iegādāties velosipēdu, it īpaši, ja Jums interesē lietoti velosipēdi, tad ļoti svarīgi ir tas, kur Jūs tizvēlaties to iegādāties. Ja Jūs iegādāsieties velosipēdu pie neuzticama pārdevēja, kurš rīkojas neprofesionāli, nav velo biznesā jau ilgu laiku un nav zinošs, tad Jums jāsaprot, ka Jūs riskējat iegūt sliktu darījumu, pat, ja velosipēds ir krietni vien lētāks. Svarīgi, lai lietoti velosipēdi tiktu iegādāti pie uzticamiem pārdevējiem, kuri ar velosipēdu pārdošanu nodarbojas jau ilgu laiku.

Velo veikals „VELO OUTLETS“ katru velosipēdu, pirms nodošanas pārdošanai, rūpīgi pārbauda, vai tas ir bez defektiem, un vai tas funkcionē tā, kā tam būtu jāfunkcionē. „VELO OUTLETS“ piedāvā klientiem iespēju velosipēdu nopirkt arī internetā, kur Jūs atradīsiet plašu velosipēdu klāstu, no kuriem Jūs noteikti varēsiet atrast to velosipēdu, kurš ir piemērots tieši Jums. Veiksmīgu iepirkšanos!