bernu velosipedi no internetveikala VELO OUTLETS

Bērnu velosipēdi

Tuvojoties vasarai aktuāli paliek bērnu velosipēdi

Siltajās dienās tā vien gribas vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, tāpēc bērnu velosipēdi, un un ideja par tā iegādi kļūst arvien aktuālāka iestājoties pavasara un vasaras mēnešiem. Lai gan te ļoti labi iederas teiciens – ratus taisi ziemā, bet ragavas kal vasarā…

Iegādāties bērnu velosipēdus var visu cauru gadu, un būtībā nav noteikts laiks labākai to iegādei. Bērnu velosipēdi var būt lieliska dāvāna ziemassvētkos vai dzimšanas dienā, ja tā ir kaut ziemā. Protams, ikviens saprot, ka pieprasījums pēc bērnu velosipēda ir daudz lielāks, kad laukā ir atbilstoši laika asptākļi, lai tos bērni uzreiz varētu izmantot.

Mūsdienās, kad bērniem ir tik daudz dažādu kārdinājumu – planšetes, viedtelefoni, datorspēles u.c. ne pārāk labas aizraušanās, bērniem ir svarīgi piedāvāt alternatīvas izklaides iespējas. Vislabāk, ja šīs izklaides iespējas var apvienot ar patīkamu atpūtu svaigā gaisā, atrodoties ārpus mājas. Bērnu ritenis ir viens no variantiem, kas ļauj bērniem būt fiziski aktīviem, izjust prieku braucot ar to un pat sadraudzēties ar citiem bērniem. Bieži vien bērniem patīk braukt ar velosipēdu, tādēļ nav nepieciešama papildus pierunāšana, lai panāktu abpusēji vēlamo rezultātu.

Bērnu velosipēdi un to izvēles dažādība

Pašlaik velo veikalos Rīgā un citās tirdzniecības vietās visā Latvijā var iegādāties gan dažādu krāsu, gan dažādu izmēru bērnu velosipēdus. Bērnu ritenis var būt aprīkots ar dažādiem velo aksesuāriem, kas bērniem piesaista uzmanību, tomēr pirms iegādes jāņem vērā vēl citi būtiski faktori.

Šobrīd ir pieejami dažādi bērnu velosipēdi, kas paredzēti bērniem no pavisam maza vecuma līdz pat pusaudžu vecumam. Galvenā to atšķirība ir velosipēda lielums un riepu collu lielums. Iegādājoties velosipēdu ir jāņem vērā bērna augums, lai nopirktais bērnu ritenis būtu piemērots lietošanai uzreiz, nevis pēc pāris gadiem. Lai gan daudzi vecāki vēlas ietaupīt un nopirkt uzreiz vienu riteni, kas derēs vairākus gadus pēc tā iegādes, ne vienmēr tas ir labākais risinājums. Bērnam būs grūti ar to braukt, īpaši tad, ja tas ir bērna pirmais ritenis.

Bērnu riteņi mūsdienās

Mūsdienās pirmais bērnu ritenis bieži vien ir velosipēds ar līdzsvara riteņiem. Līdzsvara riteņu bērnu velosipēds, kas paredzēts pašiem mazākajiem, tie ir populāri un iekarojuši daudzu ģimeņu mazuļu sirdis. Šis ritenis ir speciāli veidots maziem bērniem vecumā no 2 gadiem, tam nav pedāļu, tādēļ bērnam pašam jāskrien ar savām kājiņām, mēģinot noturēt līdzsvaru. Kad bērns jau ir izaudzis no līdzsvara riteņa, var iegādāties jau lielākus bērnu divriteņus vai riteni, kuram piestiprināti papildus ritenīši līdzsvara noturēšanai. Ne velti velosipēdu ražotāji piedāvā iegādāties bērnu riteņus sākot ar pavisam mazu collu riteņiem līdz pat lielākiem, kas jau vairāk līdzinās pieaugušo velosipēdiem. Bērnu ritenis būtu jāizvēlas atbilstoši bērna vecumam, lai bērnam būtu vieglāk manervēt ar riteni, un bērns iemācītos pastāvīgi to vadīt.

Piemērotākais velosipēda izmērs būs tāds, kurā bērns var ar pēdām aizskart pedāļus, bet tajā pašā laikā var noturēt dibenu uz riteņa sēdekļa. Tā kā ne vienmēr no bērna var izprast vai ritenis ir piemērots vai nav, svarīgi ir vērot bērnu atrodoties uz velosipēda.

Bērnu velosipēds – ieguldījumu vērts pirkums

Braukšana ar velosipēdu ir nodarbe, ar kuru var nodarboties ne tikai bērni, bet arī pusaudži, pieaugušie un gados vecāki cilvēki. Riteņbraukšana ir lieliska aktivitāte, kuras laikā tiek trenēts ķermenis, jo tiek nodarbināti liela daļa cilvēka ķermeņa muskuļu, un pavadīts laiks svaigā gaisā kopā ar citiem aktīviem cilvēkiem. Daudzi cilvēki izvēlas nodarboties ar riteņbraukšanu, regulāri veicot noteiktu attālumu pa savu pilsētu, lai uzturētu sevi labā fiziskā formā. Īpaši svarīgi ir vecākiem, kuriem ir bērnudārza vecuma un jaunāki bērni, iesaistīt tos aktīvajās nodarbēs, lai jau no mazotnes bērniem iepatiktos nodarboties ar aktivitātēm, kas uzlabo viņu veselību un fizisko gatavību.

Mūsdienās daudzās Latvijas pilsētās tiek aktīvi veidoti un plānoti veloceliņi, pa kuriem brauc dažāda vecuma cilvēki. Braukšana ar velosipēdu ir kļuvusi par daudzu ģimeņu iecienītu brīvdienu un darba dienu vakaru atpūtas veidu un izklaidi vienlaikus. Bērniem ir svarīgi piedalīties kopīgās ģimenes aktivitātēs, tādā veidā ieliekot pamatus veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Lai bērnam sagādātu prieku izbraucieni ar velosipēdu, tam nepieciešams piemērots bērnu velosipēds.

Velo Outlets