sieviesu velosipeds

Sieviešu velosipēdi ar jaunām modes līnijām

Sieviešu velosipēdi neaizmirstamai vasarai

Sieviešu divriteņi ir speciāli radīti sievietēm, kuras vēlas pavadīt laiku aktīvi un sportiski, bet, tajā pašā laikā, vēlas saglabāt savu sievišķīgumu un eleganci.

Velosipēdi sievietēm ļauj braukt ar taisni izslietu muguru eleganti slīdot pa ceļu, izskatoties sievišķīgi. Ikviena sieviete ir pelnījusi braukt ar velosipēdu, kurš tai sniedz baudu un prieku. Velosipēdi sievietēm ir pieejami visdažādākajās krāsās un stilos, katrai gaumei un katrai sievietei.

Mūsu velo veikalā „VELO OUTLETS“ ir pieejami daudz un dažādi sieviešu divriteņi. Mūsu piedāvājumā ir gan jauni, gan lietoti velosipēdi, tāpēc Jūs varat būt droši par to, ka mūsu veikalā atradīsiet tieši Jums piemērotu velosipēdu.

Sieviešu velosipēdi sievišķīgām sievietēm

Braucot ar velosipēdu sievietes vēlas izskatīties skaistas un graciozas, un mūsdienās sieviešu velosipēds nodrošina tieši to. Braucot ar velosipēdu, kurš ir speciāli paredzēts sievietēm, Jūs gūsiet pārliecību un lieliskas sajūtas, kādas Jums nedotu sporta vai kalnu velosipēds, jo sieviešu velosipēds ir ar speciāli pielāgotu rāmi un sēdekli, kas nodrošina cēlu braukšanu ar taisni izslietu muguru.

Velosipēds ir lielisks veids, kā piedabūt sevi biežāk nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, jo braukt ar velosipēdu ir aizraujoši, it īpaši, ja braucat ar velosipēdu, kurš ir piemērots tieši Jums. Riteņbraukšanas laikā tiek veselīgi darbināta ķermeņa muskulatūra, un regulāra braukšana ar velosipēdu būtiski uzlabos Jūsu veselības stāvokli, un nodrošinās Jūs ar nepieciešamo daudzumu fizisko aktivitāšu.

Sieviešu divritenis var būt lielisks pārvietošanās līdzeklis ikdienā uz darbu, veikalu vai dārzu. Velosipēds ir mobils un ērts pārvietošanās līdzeklis, it īpaši lielā pilsētā, kurā sastrēgumi ir ļoti bieža parādība. Izvēloties pārvietoties ar velosipēdu Jūs varat pietaupīt savus nervus un izvairīties no šiem tik nepatīkamajiem mirkļiem. Pilsētas vide ar katru gadu kļūst arvien draudzīgāka un parocīgāka, cilvēkiem, kuri ir izvēlējušies pārvietoties ar velosipēdiem. Gandrīz visās pilsētās ir samērā nesen izbūvēti veloceliņi, kuri būtiski atvieglo riteņbraucēju pārvietošanos pilsētā, kā arī uzlabo kopējo pilsētas satiksmes drošību un efektivitāti.

Velosipēdi sievietēm un to aprīkojums

Velosipēdi sievietēm ir izgatavoti tā, lai ar tiem būtu maksimāli komfortabli braukt mazus attālumus ar nelielu ātrumu. Sieviešu divritenis ir īpašs ar savu  mīksto un ērto sēdekli, kurš ir krietni vien lielāks, nekā sporta vai kalnu divriteņiem. Sieviešu velosipēdi visbiežāk ir aprīkoti ar mazu skaitu ātruma pārnesumu. Daudzi cilvēki to uzskata par mīnusu, bet tā nepavisam nav, jo sieviešu divritenis lieliski pilda savas funkcijas, pat ar ļoti mazo pārnesumu skaitu. Sieviešu velosipēdi vienkārši nav paredzēti tāda veida braukšanai, kurā būtu jāizmanto daudzi ātruma pārnesumi.

Domājot par bērniem, velosipēdi sievietēm ir pielāgoti tā, lai, gan priekšā, gan aizmugurē varētu piestiprināt bērnu sēdeklīti. Lai sievietes varētu braukt savā ikdienas skaistajā apģērbā, sieviešu divritenis parasti ir aprīkots ar dubleķiem, kuri novērš netīrumu un dubļu nonākšanu uz braucēja.

Sieviešu divriteņi ir pieejami ar tērauda vai alumīnija rāmi. Jāsaprot, ka alumīnija rāmis būs krietni vieglāks par tērauda rāmi. Parasti iegādes brīdī velosipēdi sievietēm ir aprīkoti ar priekšējām un aizmugurējām bremzēm, atstarotājiem aizmugurē, priekšā un riteņu spieķos, kājiņu, lai novietotu riteni, bagāžnieku, ar kuru var pārvadāt neliela izmēra lietas, kā arī dažreiz komplektācijā ir iekļauts zvaniņš.

Sieviešu divriteņi un to cenas

Velosipēdi sievitēm ir pieejami visdažādākajās cenās. Velosipēda cena galvenokārt ir atkarīga no tā ražotāja. Ja velosipēdu ir izgatavojusi pasaulē pazīstama velo kompānija ar lielu prestižu, tad sieviešu divritenis maksās dārgāk nekā tāda paša aprīkojuma velosipēds, kuru ir izgatavojusi mazāk pazīstama kompānija. Jāsaprot, ka, jo dārgāk maksā velosipēds, jo tas ir izgatavots no kvalitatīvākiem materiāliem, līdz ar to, velosipēds Jums, visticamāk, kalpos ilgāku mūžu, nekā velosipēds, kurš maksā krietni vien lētāk, un ir izgatavots no zemākas kvalitātes materiāliem.

Sieviešu velosipēda cenu bieži vien var ietekmēt tā krāsojums, kā tas bieži vien var gadīties iegādājoties velosipēdu sievietēm. Cena sieviešu velosipēdam, kurš ir krāsots vairāk nekā vienā krāsā, ar specifiskiem zīmējumiem parasti būs augstāka, nekā tādam pašam vienkrāsainam velosipēdam. Protams jāatceras, ka, ja velosipēda iegādei nevēlaties atvēlēt pārāk lielus naudas līdzekļus, tad vienmēr pastāv iespēja iegādāties lietotu vai mazlietotu velosipēdu, kas nebūt nav tā sliktākā izvēle.  Veiksmīgu iepirkšanos un aizraujošus izbraucienus ar velosipēdu!

VELO OUTLETS