• Skatīt
  GUST E29
  GUST E29
  850.00
  nav pieejams
 • Skatīt
  GUST E-EVOQUE
  GUST E-EVOQUE
  1,150.00
  Drīzumā pieejams
 • Elektro velosipēdi – iespēja pārvietoties bez piepūles

   

  Elektriskais velosipēds ir perfekta izvēle, ja, braucot ar divriteni, Tu ne vienmēr gribi mīties – uzlādējamā baterija un elektromotors ļaus bez pedāļu mīšanas aizbraukt līdz veikalam vai tikt kādā stāvākā kalnā, turklāt Tu vienmēr vari pārslēgties uz manuālo režīmu. Veikalā “Velo Outlets” atradīsi dažādus Latvijas zīmola Gust&Juhi elektro velosipēdus – gan kalniem un lejām, gan asfaltētajām pilsētas ielām!

   

  Kāpēc izvēlēties elektro velosipēdu?

   

  Elektriskie velosipēdi kļūst arvien populārāki, un tam ir vairāki iemesli:

   

  • Iespēja veikt lielākus attālumus – ja Tev patīk pārvietoties ar velosipēdu, taču reizēm tikt līdz kādam attālākam apskates objektam, veikalam vai darba vietai nepietiek spēka, elektromotors ceļu ļauj pagarināt par vairākiem desmitiem kilometru (konkrēts attālums atkarīgs gan no baterijas ietilpības, gan braukšanas apstākļiem);
  • Iespēja pārvietoties bez fiziskas piepūles – elektro velosipēdi ir kā radīti cilvēkiem, kuri ar divriteni vēlas, piemēram, doties uz darbu, taču tos attur fiziskā piepūle (un iesvīšana);
  • Nelielas izmaksas – protams, vēl lētāka ir parasta velosipēda izmantošana, taču, ja salīdzinām elektro velosipēda ekspluatācijas un baterijas uzlādes cenu ar, piemēram, motorolleri vai motociklu, atšķirība ir ievērojama.

   

  Vai arī Tevi ieinteresējuši elektriskie riteņi? Ņem vērā, ka visus mūsu internetveikalā redzamos divriteņus vari iepazīt uz vietas Vienības gatvē 165a, kur atrodas “Velo Outlets”, turklāt veikala atsaucīgie un zinošie konsultanti palīdzēs atrast labāko velosipēdu Tavām vēlmēm!

   

  Biežāk uzdotie jautājumi

   

  1) Kādi elektro velosipēdi ir pieejami Vienibasgave.lv?

  Mūsu veikala klāstā atrodami gan kalnu (tostarp – arī “Fatbike” modeļi ar ļoti platām riepām), gan pilsētas elektriskie velosipēdi.

   

  2) Kā izvēlēties velosipēda izmēru?

  Velosipēda izmērs jāizvēlas, ņemot vērā tā lietotāja auguma centimetrus. Taču, ja kalnu divritenim nepieciešams viens rāmja izmērs, pilsētas velosipēdam jau vajadzīgs cits izmērs, tāpēc par šo jautājumu vislabāk konsultēties ar mūsu speciālistiem pirms velosipēda iegādes!

   

  3) Kā iespējams norēķināties par pirkumu?

  Ja velosipēdu iegādāsies internetā, par to varēsi samaksāt, veicot bankas pārskaitījumu vai izmantojot norēķinu karti; piedāvājam arī aizdevumu vai līzingu.

   

  4) Kādi ir iespējamie piegādes veidi?

  Kurjers, ja nepieciešams, velosipēdu nogādās līdz pat Tavas mājas durvīm! Maksa par šādu pakalpojumu ir 20 eiro (par vienu velosipēdu), bet, ja par piegādi nevēlies maksāt, velosipēdu vari saņemt uz vietas mūsu veikalā “Velo Outlets”, Vienības gatvē 165a.

   

  5) Vai preci iespējams atgriezt?

  Protams – kā jau internetā iegādātas preces, vari tās atgriezt 14 dienu laikā. Taču atceries, ka tādā gadījumā divritenis nedrīkst būt lietots vai bojāts, un tas pie mums jānogādā oriģinālajā iepakojumā.

   

  6) Kādi ir garantijas noteikumi?

  Garantija, kā ierasts, attiecas uz dažādiem ražošanas defektiem, un tās termiņš ir divi gadi (jauniem velosipēdiem) vai seši mēneši (lietotiem velosipēdiem). Lai garantija būtu spēkā, Tev obligāti jāsaglabā garantijas karte!

   

  7) Vai velosipēdu iespējams rezervēt?

  Jā! Rezervācijas maksimālais laiks ir trīs dienas, un, lai velosipēds tiktu rezervēts, Tev vajadzēs iemaksāt noteiktu rezervācijas summu.

   

  8) Kā sazināties ar Vienibasgatve.lv neskaidrību gadījumā?

  Radies kāds jautājums? Vari mums droši zvanīt (+371 28880123) vai rakstīt e-pastu ([email protected]), un mēs noteikti Tev palīdzēsim!