Grozs ( 0 Produkti)

‘’Velo Outlets’’ un www.vienibasgatve.lv piedāvātajām precēm tiek nodrošināta 2 gadu garantija jaunam velosipēdam vai 6 mēnešu garantija lietotam velosipēdam.

Garantija darbojas ja tiek uzrādīta garantijas karte.

Garantija attiecas uz bojājumiem, kas radušies ražošanas defektu kvalitātes dēļ.

Ja garantijas laikā precei rodas šādas problēmas, ziņojiet par to mums, rakstot uz [email protected] vai zvanot pa tel. nr. +37128880123 , nogādājiet preci kopā ar garantijas karti veikalā ‘’Velo Outlets’’, Vienības gatvē 165 A, Rīga. Veloservisa speciālists veiks velosipēda pārbaudi un noteiks bojājuma iemeslu. Bezmaksas garantijas remonts, garantijas darbības laikā tiks veikts ja konstatēts ražošanas defekts, pārējos gadījumos remonta izmaksas jāsedz pircējam.

Maksas remonta gadījumā Jūs tiksiet informēts par remonta izmaksām pirms remonta darbu uzsākšanas.

Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju.

GARANTIJAS NOTEIKUMI:

Garantija neattiecas uz preces mehāniskajiem bojājumiem: caurdurtām riepām, bojātām aplocēm, diskiem, nolauztiem ātruma pārslēdzējiem, nodilušām bremžu detaļām- bremžu kluči, pārrautas troses u.c., salocītiem ātruma pārslēdzējiem, salauztiem spieķiem, aprautām skrūvju vītnēm, skrāpējumiem, vizuāliem defetiem,kā arī citiem defektiem kas acīmredzami radušies neuzmanīgas preces lietošanas dēļ.

Garantija neattiecas uz preces dizaina elementiem un aksesuāriem (uzlīmes, bagāznieki, groziņi u.c. veida velosipēdu aksesuāri).

Ražotājs ir tiesīgs atteikt garantijas remontu un garantijas remonts var netikt veikts precēm, kurām būs konstatēta patvaļīga detaļu demontāža/maiņa vai veikts remonts par kuru nav atzīmes velosipēda pasē/garantijas kartē.

Ja pircējs nevar uzrādīt derīgu garantijas karti, garantijas saistības tiek anulētas.

Garantijas remonts neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies ugunsgrēku, plūdu, zemestrīču vai citu stihiju ietekmē.

Lietošanas instrukcija:

Velosipēdam jāveic regulāra ( ne retāk kā reizi gadā) pilna apkope specializētā velo servisā. Par apkopes veikšanu jāveic ieraksts velosipēda velo pasē.

Ja velosipēds lietots lietus laikā, braukts pa dubļiem vai kā citādi to skāris mitrums un smiltis, uzreiz pēc lietošanas visas detaļas ir jānotīra un jāapstrādā ar speciālu velosipēdu detaļām paredzētu eļļu.

Velosipēds jāuzglabā sausā vietā vai tas jāapstrādā ar speciāliem līdzekļiem, lai velosipēdu detaļas netiktu bojātas ilgstoši atrodoties mitrās telpās.

Velosipēds nav paredzēts ekstrēmiem sporta veidiem, mtb vai cita veida velosipēdu sacensībām., kas organizētas profesionāli iekārtotās trasēs.

Velosipēdam aizliegts patvaļīgi mainīt, noņemt vai pievienot rezerves daļas.

Velosipēdiem ar ātrumu pārslēdzējiem, ātrumus drīkst pārslēgt tikai pa vienam robam(ātrumam), minot pedāļus, velosipēdam neatrodoties kustībā ātrumus pārslēgt nedrīkst.

! Pēc remonta darbu veikšanas velosipēds bez maksas tiek uzglabāts ne ilgāk kā 3 pilnas darba dienas. Par katru nākošo dienu tiek piemērota uzglabāšanas maksa 3.00eur/ par katru kalendāro dienu !

Open chat
Labdien!
Kā varam palīdzēt?
Powered by