• Skatīt
  GUST CAPUCCIND Orange 28cll
  GUST CAPUCCIND Orange 28cll
  295.00
  Drīzumā pieejams
 • Skatīt
  GUST RIGA Green 28cll
  GUST RIGA Green 28cll
  195.00
  Drīzumā pieejams
 • Skatīt
  GUST RIGA Grey 28cll
  GUST RIGA Grey 28cll
  195.00
  Drīzumā pieejams
 • Pilsētas velosipēdi ikdienišķiem izbraucieniem un sportiskām nodarbēm

   

  Kā jau iespējams spriest pēc to nosaukuma, pilsētas velosipēdi ir kā radīti asfaltētiem vai bruģētiem riteņbraucēju celiņiem, kā arī ielām un šosejām. Mūsu internetveikalā, kā arī veikalā “Velo Outlets” Vienības gatvē 165a, vari iegādāties Gust&Juhi pilsētas velosipēdus – šī Latvijas zīmola velosipēdi izceļas ar patīkami zemām cenām un augstvērtīgu komplektāciju!

   

  Kādiem parametriem jāpievērš uzmanība, meklējot pilsētas velosipēdu?

   

  Lai gan pilsētas velosipēdi lielākoties ir visai līdzīgi, vairākas to detaļas ir atšķirīgas. Lai Tu labāk saprastu, kādu pilsētas velosipēdu izvēlēties savām vajadzībām, esam apkopojuši vairākus aspektus, kuriem pievērst pastiprinātu uzmanību:

   

  • Rāmja izmērs – jo garāks braucējs, jo lielāks rāmis nepieciešams;
  • Riteņu izmērs – mazāki riteņi ir manevrētspējīgāki, savukārt lielāki ļaus pārvietoties ātrāk;
  • Stūres veids – ikdienas izbraucieniem ļoti labi kalpo taisna stūre, savukārt, ja vēlies pārvietoties ātri un dinamiski, lieti noderēs tā dēvētā šosejas velosipēda stūre ar ragiem, kas braukšanas laikā ķermeņa augšdaļai ļauj atrasties zemāk, līdz ar to ieņemot aerodinamiskāku pozīciju;
  • Pārnesumu jeb ātrumu skaits – velosipēdi ar vienu pārnesumu ir vienkāršāk kopjami, savukārt vairāki pārnesumi ļauj pielāgot zobratu attiecību tā, lai varētu pielāgoties jebkurai situācijai un ceļa reljefam;
  • Bremžu veids – ierastās V veida bremzes ir pietiekami efektīvas sausā laikā, bet, ja vēlies pārvietoties arī tad, kad aiz loga līst lietus vai snieg sniegs, disku bremzes ir labāka opcija;
  • Dakšas veids – lai gan lielākoties pilsētas velosipēdiem priekšējā dakša ir bez amortizācijas, pieejami divriteņi ar amortizatoriem. To esamību novērtēsi, ja pārvietoties sanāk pa nelīdzenu asfaltu vai bruģi;;
  • Aprīkojums – atstarotāji ir obligāti nepieciešami, ja izbraucienos grasies doties arī tumšajās diennakts stundās, bet bagāžnieks ļaus ērtāk pārvadāt pirkumus, apģērbu, ja braucot paliek karsti, un citas lietas. Atbalsta jeb novietošanas kājiņa palīdzēs velosipēdu novietot brīžos, kad tas netiek izmantots. .

   

  Vai esi sapratis, kādi pilsētas vai tūrisma velosipēdi ir Tev piemērotākie? Neatkarīgi no atbildes, apciemo mūs Vienības gatvē 165a, kur atrodas veikals “Velo Outlets” – tur varēsi izmēģināt ikvienu no internetveikalā redzamajiem velosipēdiem, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem!

   

  Biežāk uzdotie jautājumi

   

  1) Kādi pilsētas velosipēdi ir pieejami Vienibasgave.lv?

  Ļoti daudzveidīgi – sākot ar velosipēdiem, kas piemēroti mierīgiem brīvdienu izbraucieniem, un beidzot ar modeļiem, kurus iespējams izmantot arī šosejas riteņbraukšanas sacensībās.

   

  2) Kā izvēlēties velosipēda izmēru?

  Galvenais izmēra parametrs ir rāmis, proti, jo tas lielāks, jo garākam cilvēkam paredzēts. Tomēr jāņem vērā arī citi faktori, tāpēc šo jautājumu nekautrējies uzdot mūsu zinošajiem pārdevējiem!

   

  3) Kā iespējams norēķināties par pirkumu?

  Internetveikalā vari samaksāt, kā vien Tev ērtāk – vai nu ar bankas norēķinu karti, vei veicot bankas pārskaitījumu. Ja par velosipēdu vēlies norēķināties pakāpeniski, nekādu problēmu – piedāvājam gan līzingu, gan aizdevumu.

   

  4) Kādi ir iespējamie piegādes veidi?

  Par piegādi parūpēsies kurjers. Šāda pakalpojuma izmaksas ir 20 eiro par vienu velosipēdu, un divritenis tiks aizvests līdz pat Tavas mājas durvīm!

   

  5) Vai preci iespējams atgriezt?

  Jā, kā jau to paredz likumdošana, 14 dienu laikā iespējams atgriezt internetā iegādātu velosipēdu vai kādu no aksesuāriem. Lai preci varētu atgriezt, Tu to nedrīksti sabojāt vai sākt lietot, kā arī tai jāatrodas oriģinālajā iepakojumā.

   

  6) Kādi ir garantijas noteikumi?

  Garantijas termiņš ir divi gadi, iegādājoties jaunu velosipēdu, savukārt lietotiem velosipēdiem tas ir īsāks, proti, seši mēneši. Lai garantija darbotos, bez garantijas kartes neiztikt, tāpēc saglabā to!

   

  7) Vai velosipēdu iespējams rezervēt?

  Jā, pastāv arī šāda opcija, ja esi gatavs iemaksāt rezervācijas summu. Velosipēdu varam uzglabāt līdz trīs dienām.

   

  8) Kā sazināties ar Vienibasgatve.lv neskaidrību gadījumā?

  Mēs priecāsimies Tevi redzēt mūsu veikalā “Velo Outlets” (Vienības gatve 165a), taču ar savu jautājumu vari pie mums vērsties arī zvanot pa tālruni +371 28880123 vai rakstot uz e-pastu [email protected]!