• Skatīt
  JUHI RĪVA Brown 28cll
  JUHI RĪVA Brown 28cll
  260.00 245.00
 • Skatīt
  JUHI WINDAVA 28cll
  JUHI WINDAVA 28cll
  275.00 239.00
 • Sieviešu velosipēdi gan pilsētai, gan sportiskiem izbraucieniem

   

  Svaigs gaiss, fiziskas aktivitātes, iespēja nokļūt teju jebkur – divriteņiem ir virkne priekšrocību. Iepazīsties, kādi sieviešu velosipēdi atrodami veikalā “Velo Outlets”!

   

  Parametri, kuriem pievērst uzmanību, izvēloties sieviešu velosipēdu

   

  Sieviešu riteņi ir ļoti dažādi – sākot ar pilsētas divriteni, kas lieti noder svētdienas izbraucieniem uz veikalu un tirgu, un beidzot ar pamatīgu kalnu divriteni, kuru nebaidīs sakņainas meža takas un stāvi nobraucieni. Lai Tu labāk saprastu, kurš no visiem velosipēdiem ir Tev piemērotākais, iepazīsties ar galvenajām sieviešu velosipēdu atšķirībām:

   

  • Rāmja izmērs un riteņu diametrs – jo lielāks rāmis, jo garāka auguma sievietei velosipēds piemērots. Savukārt lielāki riteņi ļauj attīstīt lielāku ātrumu, bet mazāki ir manevrētspējīgāki;
  • Komplektācija – velosipēda priekšā esošais groziņš vai bagāžnieks lieti noder, ja ar velosipēdu grasies doties uz veikalu vai tirgu; tāpat ar to palīdzību iespējams pārvadāt, piemēram, brauciena laikā novilktu virsjaku. Ķēdes aizsargs pasargā no bikšu vai kleitas ieraušanas starp ķēdi un zobratu, bet atstarotāji ļaus būt saredzētai diennakts tumšajā laikā;
  • Velosipēda veids – pilsētas velosipēdi domāti ērtai braukšanai pa asfaltētajām pilsētas ielām un veloceliņiem, un tie izceļas ar savu eleganto izskatu, savukārt kalnu divritenis, pateicoties tā ģeometrijai, amortizācijai, platākām riepām ar protektoru un vairākiem ātrumiem, ļauj izbraukt mežu takas un zemes ceļus.

   

  Neatkarīgi no tā, kāds sieviešu velosipēds Tevi interesē, atradīsi to veikalā “Velo Outlets” (Vienības gatve 165a), kurā vari aplūkot, izmēģināt un iegādāties ikvienu no Vienibasgatve.lv internetveikalā esošajiem velosipēdiem!

   

  Biežāk uzdotie jautājumi

   

  1) Kādi sieviešu velosipēdi ir pieejami Vienibasgave.lv?

  Pie mums ikviena sieviete atradīs sev piemērotu velosipēdu – gan svētdienas izbraucieniem pilsētā, gan aktīviem piedzīvojumiem meža takās.

   

  2) Kā izvēlēties velosipēda izmēru?

  Principā – jo garāks augums, jo lielāks velosipēda rāmis nepieciešams. Tiesa gan, pilsētas un kalnu divriteņu rāmju izmēri atšķiras, tāpēc vislabāk sazinies ar mums vai apmeklē mūsu veikalu “Velo Outlets” Vienības gatvē 165a, kur Tev palīdzēs profesionāļi!

   

  3) Kā iespējams norēķināties par pirkumu?

  Iepērkoties internetā, varianti ir divi – rēķinu vari apmaksāt gan ar savu bankas karti, gan veicot pārskaitījumu. Ja summu vēlies atmaksāt pa daļām, vari pieteikties līzingam vai aizdevumam. Taču visus internetveikalā esošos velosipēdus vari aplūkot, izmēģināt un iegādāties mūsu veikalā “Velo Outlets”.

   

  4) Kādi ir iespējamie piegādes veidi?

  Velosipēdu vari iegādāties uz vietas (Vienības gatvē 165a), vai arī izvēlēties piegādi – velosipēdu kurjers nogādās līdz Tavas mājas durvīm! Viena velosipēda piegāde Tev izmaksās 20 eiro.

   

  5) Vai preci iespējams atgriezt?

  Protams – ja velosipēds pirkts internetā, vari velosipēdu atgriezt 14 dienu laikā, kā to nosaka Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumi. Atceries, ka prece nedrīkst būt nedz bojāta, nedz lietota, un tai jābūt oriģinālajā iepakojumā!

   

  6) Kādi ir garantijas noteikumi?

  Garantija darbojas, ja velosipēdam ir kāds ražošanas defekts; jauniem velosipēdiem garantijas periods ir divus gadus, bet lietotiem – sešus mēnešus ilgs. Atceries – obligāti saglabā garantijas karti!

   

  7) Vai velosipēdu iespējams rezervēt?

  Jā, velosipēdus piedāvājam arī rezervēt, taču ņem vērā, ka Tev vajadzēs iemaksāt daļu no velosipēda vērtības, un rezervācijas maksimālais ilgums ir trīs dienas.

   

  8) Kā sazināties ar Vienibasgatve.lv neskaidrību gadījumā?

  Mēs ar prieku atbildēsim uz Taviem jautājumiem – atliek vien rakstīt uz mūsu e-pastu [email protected] vai zvanīt pa tālruni +371 28880123!