• Bērnu velosipēdi pašiem mazākajiem

   

  Braukt ar velosipēdu var ikviens, arī gados jaunākie ģimenes locekļi. Atrodi piemērotu velosipēdu savai atvasei mūsu plašajā divriteņu klāstā – pie mums vari iegādāties Latvijas zīmola Gust&Juhi velosipēdus gan meitenēm, gan zēniem!

   

  Velosipēdi bērniem: kā tie atšķiras?

   

  Lai gan visi bērnu velosipēdi parasti tiek ierindoti vienā kategorijā, tie, tāpat kā pieaugušo divriteņi, ir ļoti dažādi. Lūk galvenie parametri, pēc kuriem riteņi bērniem atšķiras!

   

  Izmērs

  Lai bērnu velosipēds būtu piemērots konkrētajai atvasei, svarīgi pievērst uzmanību rāmja izmēram, kā arī riteņu diametram. Piemēram, divritenis ar 20 collu lielu rāmi būs piemērots bērnam ar augumu no 115 līdz 130 centimetriem, savukārt 12 collu rāmis – 70 līdz 100 centimetru gariem bērniem.

   

  Veids

  Pašiem mazākajiem piemēroti ir līdzsvara divriteņi, ar kuriem pārvietošanās notiek nevis minoties, bet atsperoties. Ja ar velosipēdu plānots pārvietoties arī ārpus asfaltētiem gājēju celiņiem un ielām, lieti noderēs kalnu divritenis, kam ir vairāki ātrumi un amortizācija.

   

  Komplektācija

  Ja velosipēds tiek pirkts bērnam, kurš vēl nav iemācījies patstāvīgi braukt, palīdzēs līdzsvara palīgriteņi un rokturis, savukārt no saplēstām biksēm un netīra apģērba pasargās attiecīgi ķēdes aizsargs un dubļu aizsargi. Kādam garākam izbraucienam lieti noderēs ūdens pudele vai piestiprināts groziņš, bet diennakts tumšajā laikā – atstarotāji. Iegādājoties velosipēdu, kas jau ir aprīkots ar visu nepieciešamo, ietaupīsi gan laiku, gan naudu!

   

  Dizains

  Esam padomājuši arī par to, lai katrs bērns varētu atrast tieši tādu velosipēdu, kāds patīk visvairāk – sākot ar “princešu” stilu (proti, viscaur rozā) un beidzot ar sportiska dizaina divriteni, kas ļaus sajusties kā topošajam profesionālim.

   

  Neatkarīgi no tā, kāds bērnu velosipēds tiek meklēts, to noteikti atradīsi mūsu, Vienibasgatve.lv, interneta veikala klāstā. Izvēlies, pasūti un saņem jau tuvākajā laikā kaut pie savas mājas durvīm! Savukārt, ja velosipēdu vēlies apskatīt un izmēģināt, nāc ciemos uz mūsu veikalu “Velo Outlets” Vienības gatvē 165a!

   

  Biežāk uzdotie jautājumi

   

  1) Kādi bērnu velosipēdi ir pieejami Vienibasgave.lv?

  Visdažādākie! Šeit atradīsi gan tā dēvētos līdzsvara divriteņus pašiem mazākajiem, gan pilsētas un kalnu velosipēdus dažādās krāsās un izmēros meitenēm un zēniem. Daļai bērnu velosipēdu komplektā nāk arī līdzsvara palīgriteņi un rokturis, kas mācīšanos braukt padara drošāku. Pieejami visi bērnu velosipēdu izmēri – 12 collu, 14 collu, 16 collu, 18 collu un 20 collu velosipēdi. 

   

  2) Kā izvēlēties velosipēda izmēru?

  Vērā jāņem gan rāmja izmērs, gan riteņu diametrs; uzmanība jāpievērš arī maksimālajam lietotāja svaram. Jautājumu, kurš no visiem velosipēdiem ir piemērotākais Tavai atvasei, droši uzdod mums – mēs ar prieku Tev palīdzēsim!

   

  3) Kā iespējams norēķināties par pirkumu?

  Par pirkumu vari norēķināties vai nu ar bankas pārskaitījumu, vai arī, izmantojot bankas norēķinu karti. Pieejams arī līzings vai aizdevums!

   

  4) Kādi ir iespējamie piegādes veidi?

  Kurjers preci piegādās līdz pat Tavas mājas durvīm nākamajā dienā! Cena par piegādi (vienam velosipēdam) – 20 eiro. Otrs variants – velosipēda saņemšana uz vietas mūsu veikalā Vienības gatvē 165a, par ko, protams, nebūs jāmaksā ne centa; uz vietas arī velosipēdus varēsi kārtīgi aplūkot un izmēģināt!

   

  5) Vai preci iespējams atgriezt?

  Jā, mūsu interneta veikalā pirktos divriteņus un citas preces vari atgriezt 14 dienu laikā, tās nosūtot pa pastu, izmantojot kurjera pakalpojumus vai atvedot mums personīgi. Taču prece jāatgriež oriģinālajā iepakojumā, un tā nedrīkst būt lietota vai bojāta.

   

  6) Kādi ir garantijas noteikumi?

  Garantija ir spēkā divus gadus (jauniem divriteņiem) vai sešus mēnešus (lietotiem divriteņiem), un tā attiecas uz ražošanas defektiem. Lai garantija darbotos, Tev būs jāuzrāda garantijas karte!

   

  7) Vai velosipēdu iespējams rezervēt?

  Jā, velosipēdu vari arī rezervēt līdz pat trīs dienām, taču tādā gadījumā vajadzēs veikt rezervācijas iemaksu.

   

  8) Kā sazināties ar Vienibasgatve.lv neskaidrību gadījumā?

  Ja Tev radušies kādi jautājumi, droši zvani mums pa tālruni +371 28880123 vai raksti uz e-pastu [email protected]!