• Skatīt
  Aist Rosy 1.0 26cll
  Aist Rosy 1.0 26cll
  255.00
  nav pieejams
 • Skatīt
  GUST Roys 27.5cll
  GUST Roys 27.5cll
  335.00
  Drīzumā pieejams
 • Skatīt
  GUST PRIZM 29cll
  GUST PRIZM 29cll
  345.00
  Drīzumā pieejams
 • Skatīt
  Roy EVO 26cll
  Roy EVO 26cll
  249.00
  Drīzumā pieejams
 • Skatīt
  GUST TOSCANA CYAN 29
  GUST TOSCANA CYAN 29"
  335.00
  Drīzumā pieejams
 • Skatīt
  GUST SPARK Camo 26cll
  GUST SPARK Camo 26cll
  279.00
  Drīzumā pieejams
 • Skatīt
  GUST KANE Yellow 27,5 cll
  GUST KANE Yellow 27,5 cll
  285.00
  Drīzumā pieejams
 • Pusaudžu velosipēdi zēniem un meitenēm

   

  Kad bērnu velosipēds kļuvis par mazu, laiks izvēlēties pusaudžu divriteni. Ja arī Tev (vai Tavai atvasei) tāds ir nepieciešams, esi nonācis pareizajā vietā – pie mums vari iegādāties Latvijas zīmola Gust&Juhi pusaudžu velosipēdus plašā klāstā!

   

  Kādas ir galvenās pusaudžu velosipēdu atšķirības?

   

  Vai zini, kā izvēlēties pareizo velosipēdu pusaudzim? Pateiksim priekšā, ka, to iegādājoties, uzmanība jāpievērš šādiem faktoriem:

   

  • Rāmja izmērs – tas tiek norādīts vai nu ar burtiem (S (Small), M (Medium), L (Large), XL (X-Large), vai cipariem (collās vai centimetros). Jo pusaudzis garāks, jo lielāks rāmis nepieciešams, taču konkrēts rāmja izmērs atkarīgs arī no velosipēda tipa (pilsētas vai kalnu), tāpēc vislabāk palūdz padomu mūsu speciālistiem;
  • Velosipēda tips – lielākā daļa velosipēdu iedalās divās daļās – pilsētas un kalnu. Ar kalnu divriteņiem iespējams braukt teju jebkur – sākot ar asfaltētu veloceliņu un beidzot ar meža takām, savukārt pilsētas velosipēdi savas labākās īpašības parāda uz asfalta; mežos un uz zemes ceļiem tos izmantot nav paredzēts;
  • Riteņu izmērs – jo lielāki velosipēda riteņi, jo lielāku ātrumu iespējams attīstīt, savukārt mazāki riteņi lieti noder līkumotās trasēs un celiņos, jo ir manevrētspējīgāki;
  • Aprīkojums un komplektācija – lai pusaudžu velosipēds kalpotu godam, jāieskatās arī tā tehniskajos parametros. Piemēram, disku bremzes izceļas ar labāku veiktspēju, ja salīdzinām ar V veida bremzēm, tāpēc lieti noderēs, ja ar velosipēdu plānots pārvietoties ātri ikdienā. Ķēdes aizsargs un atstarotāji parūpēsies par drošību, bet vairāki ātrumi ļaus vieglāk pārvietoties pa reljefainu apvidu.

   

  Pusaudžu velosipēdi ir ļoti dažādi, taču pie mums, veikalā “Velo Outlets” (Vienības gatve 165a), noteikti atradīsi piemērotu modeli. Brauc ciemos, lai velosipēdu apskatītu un izmēģinātu dzīvē, kā arī saņemtu mūsu draudzīgo un zinošo pārdevēju konsultācijas!

   

  Biežāk uzdotie jautājumi

   

  1) Kādi pusaudžu velosipēdi ir pieejami Vienibasgave.lv?

  Daudz un dažādi! Pie mums vari nopirkt gan pilsētas ceļiem, gan mežu takām piemērotus pusaudžu velosipēdus puišiem un meitenēm. Pieejami pusaudžu velosipēdi no 24 collām līdz 29 collām. 

   

  2) Kā izvēlēties velosipēda izmēru?

  Šo jautājumu vislabāk uzdot klātienē mūsu veikalā “Velo Outlets” (Vienības gatvē 165a), vai arī sazinoties ar mums, taču princips ir nemainīgs – jo pusaudzis garāks, jo lielāks velosipēda rāmis nepieciešams.

   

  3) Kā iespējams norēķināties par pirkumu?

  Ja pirkumu veic internetā, iespējas ir divas – bankas karte vai bankas pārskaitījums. Kopējo summu vari atmaksāt arī ilgākā laika periodā, izvēloties aizdevumu vai līzingu. Taču neaizmirsti, ka velosipēdus vari apskatīt, izmēģināt un iegādāties arī uz vietas, veikalā “Velo Outlets”!

   

  4) Kādi ir iespējamie piegādes veidi?

  Piegādi nodrošinās kurjers līdz Tava mājokļa durvīm. Šāda pakalpojuma izmaksas ir 20 eiro par vienu divriteni.

   

  5) Vai preci iespējams atgriezt?

  Protams – ja divritenis iegādāts internetā, vari to atgriezt 14 dienu laikā (ar noteikumu, ka prece nav nedz bojāta, nedz izmantota), nogādājot to pie mums uz veikalu Vienības gatvē 165a oriģinālajā iepakojumā.

   

  6) Kādi ir garantijas noteikumi?

  Garantija attiecas uz gadījumiem, kad konstatēts ražotāja defekts. Jauniem velosipēdiem garantijas termiņš ir divi gadi, savukārt lietotiem – seši mēneši. Lai garantija būtu spēkā, obligāti saglabā garantijas karti!

   

  7) Vai velosipēdu iespējams rezervēt?

  Jā, ja velosipēdu vēlies iegādāties nedaudz vēlāk, varam to rezervēt līdz trīs dienām. Lai veiktu rezervāciju, Tev būs jāiemaksā daļa no velosipēda cenas.

   

  8) Kā sazināties ar Vienibasgatve.lv neskaidrību gadījumā?

  Jautājumu gadījumā esam sasniedzami gan pa tālruni +371 28880123, gan rakstot uz e-pastu [email protected]!